Wiedźmin 1 wydanie limitowane

O matko, to już minęło prawie 10 lat. Pierwszy Wiedźmin, jesienią będzie obchodzić swoją 10 rocznicę istnienia na rynku gier komputerowych. 


10 lat minęło jak jeden dzień. I pierwsza część Wiedźmina, 26 października 2017 roku będzie obchodzić swoje 10 urodziny. Z tej okazji, CD-Projekt wyda Edycję Rozszerzoną wersji limitowanej Wieśka Pierwszego z kolekcjonerskim steelbookiem. Jeśli chcecie być szczęśliwymi nabywcami tego ślicznego metalowego pudełeczka? To musicie się spieszyć i już składać zamówienia, bo podobno zostanie wydane w bardzo ograniczonym nakładzie. Kupić takie cudo, można jak na razie tylko w sklepie Muve.pl

Wiedzm

Prócz metalowego pudełka w limitowanej edycji, znajdą się: 

Poprawione dialogi i scenki przerywnikowe - ponad 5000 ponownie nagranych linijek tekstu oraz nowa edycja tłumaczenia na język niemiecki nadają grze więcej spójności, a 200 nowych gestów podczas scenek przerywnikowych czynią animacje postaci jeszcze bardziej naturalnymi.
Ulepszony Ekwipunek - nowy system ekwipunku sprawia, że zarządzanie przedmiotami jest dziecinnie łatwe, dzięki zastasowaniu nowych metod sortowania przedmiotów i składników alchemicznych.
Usprawnienia techniczne - większa stabilność gry, skrócony czas ładowania, lepsza responsywność postaci podczas walki, szybsze ładowanie ekranu ekwipunku, opcja włączania i wyłączania autozapisu i wiele, wiele więcej.
Większa różnorodność postaci - aby dodać grze więcej różnorodności, rozszerzona wersja gry wprowadza specjalny system, który losuje wygląd napotkanych postaci spośród dziesiątek dostępnych w grze modeli.
Dodatkowe materiały: Interaktywny komiks, Edytor Przygód D'jinni, dwie nowe przygody oferujące ponad 5 godzin zabawy, ścieżka dźwiękowa gry, materiały wideo z procesu tworzenia gry, oficjalny poradnik oraz dwie mapy świata przedstawionego w grze.
Najważniejsze cechy gry:
Geralt z Rivii - bohater jedyny w swoim rodzaju
Błyskotliwy i charyzmatyczny bohater, mistrz miecza, który żyje z zabijania potworów, wprowadzi cię w świat, który napawa lękiem i fasynuje...
Dostosuj postać do swojego stylu gry wybierając z ponad 250 umiejętności specjalnych powiązanych z punktami rozwoju postaci, umiejętnościami bojowymi i magicznymi.
Bogaty i wiarygodny świat fantasy
Świat przedstawiony w grze inspirowany twórczością znanego polskiego autora fantasy Andrzeja Sapkowskiego.
Dojrzałe podeście do fabuły i problemów nękających współczesny świat (rasizm, intrygi polityczne, ludobójstwo) ukazane w realiach fantasy.
Świat Wiedźmina nie jest czarno-biały, nie ma w nim jasnego podziału na dobro i zło, a gracze są często zmuszani do wybierania mniejszego zła.
Nieliniowa i wciągająca fabuła
Pełna zwrotów akcji i ciężkich moralnych wyborów fabuła.
Decyzje podjęte w trakcie gry mają faktyczne przełożenie na rozgrywkę.
Większość zadań w grze może być ukończona na kilka sposobów zależnie od decyzji i działań podjętych przez gracza w trakcie trwania przygody.
Taktyka i akcja
Ekscytujące potyczki w czasie rzeczywistym, w trakcie których gracz może korzystać z metod walki opartych na prawdziwych technikach szermierczych stosowanych w średniowieczu.
Realistyczne odwzorowanie w grze ponad 600 spektakularnych animacji walki dzięki sesjom motion capture w renomowanym studiu Metric Minds.

Sześć różnych stylów walki, dziesiątki mikstur bojowych, rozbudowany system tworzenia eliksirów alchemicznych oraz potężne zaklęcia dodają grze unikalnej głębi taktycznej.

Skusicie się? 

Komentarze