Podsumowanie Tygodnia #11

Mamy kolejny piąteczek i końcówkę tygodnia. Pora nadrobić zaległości, które powstały w wyniku codziennych obowiązków, pora podsumować tydzień w branży gier wideo.


Horizon Zero Dawn jest najlepiej sprzedającą się grą w historii PS4. W sumie nic dziwnego gra dostała bardzo dobre recenzje, a jako gracz PCetowy zazdroszczę konsolowcom tego tytułu. Gra sprzedała się w dwa tygodnie w ponad dwa i pół miliona egzemplarzy. Tylko pogratulować twórcom i życzyć kolejnych tak spektakularnych  wyników sprzedażowych.

Jesteś szczęśliwym nabywcą Nintendo Switch i martwisz się jak twoja konsola przetrwa upadek z wysokości? Poniższy filmik ukazuje, co się stanie z twoją kochaną konsolką jeśli wydarzy ci się nieszczęśliwy wypadek. Jeden upadek na ziemię konsoli nie straszny, niestety kolejne mogą spowodować uszkodzenia konsoli. Jeśli martwisz się o ekran, to nie jest najsłabszym elementem tego sprzętu. Bardziej powinieneś dbać o boczne kontrolery i jeśli jesteś niezdarą, lepiej zaopatrz się w etui.Do sieci trafił filmik z rozgrywką gry Get Even. Tytuł ten zapowiedziany był jakoś pod koniec 2013 roku i zrobiło się o nim głośno za sprawą fotorealistycznej grafiki. Nie będę oceniał gry po tak krótkim fragmencie rozgrywki, ale troszkę obawiam się o ten tytuł i o finalną jakość, jaka zostanie nam zaprezentowana już w maju. Ale sami zobaczcie na poniższym filmiku, jak gra się prezentuje. 


Jeśli posiadacie tylko PCeta, a zazdrościcie posiadaczom konsoli PS4 ich ekskluziwów, to powinniście zainteresować się usługą PlayStation Now. Obecnie usługa ta umożliwia streamowanie 483 gier z PS3, a już niebawem także będziemy mogli zagrać w gry z PS4. Jest tylko jeden problem. Usługa nie jest dostępna w naszym kraju. Smuteczek. 
Znamy szczegóły DLC do gry Tekken 7. W dodatkach dostaniemy nowe postacie, nowe tryby rozgrywki i mnóstwo strojów dla naszych wojowników. Niestety nie wiemy jak na razie, jakie to będą nowe postacie, ale plotki głoszą, że mogą to być wojownicy z innych bijatyk. Outlast II został zakazany w Australii z powodu kliku brutalnych i przesiąkniętych seksualnością scen. Jeśli wydawca chce podbić rynek kangurów i misiów koali będzie musiał sporo ocenzurować swoją grę. 
Jeśli jesteśmy w temacie banowania, to Ubisoft zablokowało 1500 kont gry For Honor graczom, którzy zachowywali się niehonorowo i najzwyczajniej oszukiwali podczas grania. Ubisoft także obiecuje, że pracuje nad systemami, które mają zapobiec oszustwom w grze, aby nie tylko w tytule gry widniało motto za honor. 
I ostatnie najważniejsze wydarzenie tego tygodnia. Posiadacze abonamentu Origin Access od wczoraj mogą już ogrywać nowego Mass Effecta. Jak na razie zagrałem jakąś godzinę, ale muszę przyznać, że gra robi ogromne wrażenie. Może to także niewielka zasługa, że ogrywam jak na razie drugą część, ale i tak uważam, że gra jest genialna. 
I to jak na razie wszystkie najważniejsze moim zdaniem wydarzenia z branży elektronicznej rozrywki. Po bieżące newsy, zapraszam na FB do Gry - Fan Games


Komentarze