Pierwszy Dzień Wiosny Kalendarzowej i premiera gry Mass Effect: Andromeda

Dzisiaj mam wtorek 21 marca, pierwszy dzień wiosny kalendarzowej. Za oknem próbuje się przebić za chmur słońce, a temperatura dobija prawie 10 stopni Celsjusza. W sercach graczy temperatura jest o wiele wyższa za sprawą dzisiejszej premiery gry Mass Effect: Andromeda.  


Premiera gry Mass Effect: Andromeda niestety nie obyła się bez małego skandalu, podsycana przez jakiegoś tam blogera, który na swoim blogu wyraził się dość dosadnie i negatywnie o animacjach twarzy w grze. Zajawkę podłapali także inni gracze, hejtując, obrażając, a nawet grożąc pewnej pani, która jest pewnie jedną z  wielu osób odpowiedzialnych za animacje. Sytuacja musiała się na prawdę robić nieciekawa, bo aż samo BioWare  zareagowało i wystosowało oficjalny apel, iż wyżej wymieniona sytuacja jest niedopuszczalna i karygodna. I całkowicie się zgadzam z tym. Rozumiem wyrażanie swojej opinii, ale trzeba to robić w odpowiedni sposób, a groźby czy obrażanie innej osoby jest prostackie i niedopuszczalne. Jedyne co mogę zrobić, to przeprosić w imieniu wszystkich graczy, tą panią. Przepraszamy. I mam nadzieję, że takie sytuacje nie będą mieć już nigdy miejsca. 
A wracając do pierwszego dnia wiosny. Premiera gry idealnie zgrała się z dniem wagarowicza. I jeśli jesteś uczniem, który poszedł na wagary, to dobrym pomysłem na spędzenie tego wolnego czasu, jest zagranie w najnowszego Mass Effecta. 

Komentarze