Premiery na jakie czekam.

Do końca roku 2016 zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz zastanawiam się w co będę grał przez ten czas. Czy w ogóle będą miał w co grać? Na całe szczęście wydawcy uraczą nas kilkoma dobrymi tytułami.Pierwsza premiera będzie miała miejsce już jutro. Deus Ex: Rozłam Ludzkości dostaje wysokie noty. Niestety także dochodzą z internetów niepokojące słuchy, że gra ma słabe zakończenie. No cóż ale i tak uważam, że w tytuł ten warto zagrać. Nie ma na horyzoncie lepszej gry w klimatach cyberpunkowych.
Kolejna odsłona piłki od elektroników przejście na nowy silnik nie do końca ma udany, ale na PC nie uświadczymy lepszej kopanej piłki. Konami znowu zrobiła w balona graczy PCetowych i dostaniemy na nasze blaszaki okrojoną wersje względem konsolowej odsłony. Tryb fabularny FIFIA 17 nie jest tym o czym marzyłem, ale od biedy może w niego zagram z 5 minut.
Kolejny tytuł to perełka. Mafia III. Tego tytułu chyba zainteresowanym nie muszę zachwalać, ani przekonywać, że warto w niego zagrać. Przyznam się bez bicia, że nie grałem w żadną poprzednią część. Do premiery trzeciej części zostało około 46 dni, a więc zdążę jeszcze nadrobić zaległości.
Battlefield 1, chyba wszystkich zaskoczył. Sceptycy spodziewali się kolejnej odsłony rozgrywającej się w futurystycznych klimatach, a zagorzali fani myśleli o drugiej wojnie światowej. Natomiast twórcy uraczyli nas klimatami pierwszej.
Dishonored 2. Kolejny tytuł must have. Pierwsza część w 2012 roku okazała się wielkim hitem. Druga odsłona wszystko na to wskazuje, że w 2016 podzieli losy jedynki. Jest to mój wielki faworyt. Niesamowity klimat, magia i steampunk. Będzie hit.
Titanfall 2. Największy tegoroczny konkurent dla Call of Duty. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy tymi dwoma tytułami, wybrałbym właśnie Titanfall 2. Jeśli starczy kasy w portfelu, także i ten tytuł znajdzie się u mnie na półce. 
Kolejnymi tytułami, o których warto wspomnieć, to Forza Horizon 3, Watch Dogs 2, Paragon, Civilization VI i Styx: Shards of Darkness. Są to tytuły, w które na pewno zagram choć nie będzie to czas tuż po ich premierze.

A wy na jakie tytuły czekacie? Komentarze są wasze. 

Komentarze