Mafia III - poznaliśmy zawartość kolekcjonerską gry.

Wczoraj poznaliśmy edycje kolekcjonerską gry Mafia III. Może zaskoczę was wszystkich, ale nie będzie zawierać figurki czy domu w Nowym Orleanie. 


Za to będzie zawierać między innymi oficjalną ścieżkę dźwiękową z Mafii III - New Bordeaux, która będzie nagrana na, i tu jest największe zaskoczenie, na płytach winylowych. Ręka w górę kto ma z was gramofon? Nie wiem jak wy, ale ja takowego sprzętu nie posiadam, więc jest to kolejna kolekcjonerka, którą nie jestem zainteresowany i to nie tylko ze względów wysokiej ceny. Koszt takiej przyjemności, to około 590 złotych. Poniżej znajdziecie pełna zawartość kolekcjonerki: 

Mafia III: Official Soundtrack of New Bordeaux – 180-gramowy winyl zawierający największe hity lat 60. w wykonaniu Otisa Reddinga i Carli Thomas, Sama Cooke’a, The Animals i wielu innych. 
Mafia III: Original Game Score – 180-gramowy winyl zawierający oryginalny soundtrack z Mafii III skomponowany przez Jessego Harlina i Jima Bonneya. Ekskluzywne grafiki – dwie litografie zaczerpnięte z Playboya i Alberto Vargas Estate. 
Album z grafikami The art of Mafia III – 56-stronicowy zbiór grafik koncepcyjnych prezentujących Nowe Bordeaux. 
Nieśmiertelnik Lincolna Claya. 
Podstawki pod napoje ze sztucznej skóry. 
Przepustka sezonowa.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=98379

Komentarze