Battlefield 1 - co już wiemy o tym tytule?

6 maja dowiedzieliśmy się, że nowa odsłona Battefielda będzie rozgrywać się w czasach Pierwszej Wojny Światowej. Niesamowity trailer jakim zostaliśmy uraczeni przez DICE niejednego gracza zawalił z nóg. Do internetu wycieka coraz więcej informacji na temat tego tytułu. 


BF1 będzie miał swoja premierę 21 października 2016 roku. Abonenci usługi Origin Access będą mogli w Pole Bitwy  zagrać klika dni wcześniej - 18 października. Akcja gry w kampanii fabularnej zabierze nas między innymi do francuskiego miasta, na szczyty Alp czy pustynie Arabii. Historia będzie opowiadać losy kliku bohaterów. W grze będziemy mogli kierować przeróżnymi pojazdami. Od czołgów i rowerów poprzez dwupłatowce, a nawet jeździć konno, a przynajmniej to sugeruje trailer. W BF1 nie każdym żołnierzem będziemy mogli sterować danym pojazdem. W grze będą występować klasy postaci, które będą dedykowane do danego rodzaju pojazdu. I czołgistą będziemy mogli sterować czołgiem, ale już nie polatamy samolotem. Oczywiście w najnowszej odsłonie Battlefilda nie zabraknie także destrukcji otoczenia. Będziemy mogli niszczyć budynki i pojazdy. Destrukcji będzie podlegał także sam teren. Walki powietrzne zostaną bardziej urozmaicone. Będziemy uczestniczyć w nalotach bombowych i walkach myśliwców. W niektórych samolotach znajdzie się także miejsce dla innego gracza, który będzie obsługiwał karabin maszynowy. Nie wiem czy twórcy dadzą nam możliwość sterowaniem zeppelinami, ale wszystko na to wskazuje, że nie będzie to tylko dekoracja, a integralna cześć pola bitwy. Kolejną nowością będzie rozbudowany system walki wręcz, który umożliwi nam walkę na bagnety.  

W sieci pojawiła się także informacja dotycząca wersji kolekcjonerskiej, w której znajdziemy 35,5 centymetrową figurkę bohatera z okładki.  
Poniżej znajdziecie pełną listę zawartości kolekcjonerki: 

Battlefield 1 - Specjalna Edycja Ochotnika
Statuetka
Książeczka z grafikami koncepcyjnymi z gry
Propagandowy, materiałowy plakat
Talia kart do gry
Specjalna tubka do przenoszenia wiadomości pocztą gołębią
OdznakaKomentarze