Tom Clancy’s The Division dostanie 5 dodatków.

Ubisoft ujawniło plany rozwoju gry The Division i otrzymamy pięć dodatków, które dwa z nich będą darmową zawartością. 


The Division swoją premierę będzie mieć już 8 marca. Ostatnio w internecie pojawiła się informacja, że nie otrzymamy recenzji przed premierą tego tytułu. Decyzja Ubisoftu jest w sumie zrozumiała. Nie da się ocenić tego tytułu grając tylko kilka godzin. Oczywiście są także plotki, że Ubi nie pozwala na wcześniejsze recenzje, bo ich produkt jest słabej jakości. Te spekulacje łatwo obalić, bo przecież większość z nas już miała możliwość w ten tytuł zagrać w otwartej becie. 
Kolejna informacja powinna ucieszyć większość z was. The Division dostanie pięć dodatków, a dwa z nich będą darmowe. 

Darmowe dodatki to: Najazdy / Incursion, który wyjdzie w kwietniu 2016 roku. Dodatek wprowadza nową zawartość dla graczy, którzy ukończyli już grę i mają ochotę na więcej. Konflikt / Conflict, to kolejna darmowa zawartość, która swój debiut będzie mieć w maju 2016 roku. Oczywiście dodatek wprowadza nową zawartość i funkcje do strefy Cienia. Gracze także będą mieli za zadanie odeprzeć inwazję wrogów na rondzie Columbus. 

Płatne dodatki, to: Podziemie / Underground, który wyjdzie w czerwcu 2016 roku. Jak łatwo można się domyśleć dodatek ten zabierze nas do tuneli podziemnych składu miejskiego metra. Przetrwanie / Survival zadebiutuje latem 2016 roku i naszym zadaniem będzie przetrwanie na zasobach tylko znajdowanych w czasie rozgrywki. I ostatni dodatek zatytułowany Ostatni Bastion / Last Stand, który pojawi się zimą jest niestety wielką tajemnicą. Wiemy tylko o nim, to że pojawią się w nim nowi przeciwnicy. 

Autorzy wszystkie te dodatki nazywają "Rokiem pierwszym", co może sugerować, że jeśli tytuł ten osiągnie sukces możemy spodziewać się kolejnych zawartości w 2017 roku. 


Komentarze