Specjalne wydanie gry Dying Light "The Spotlight Edition"

Jedno jest pewne. Techland ma najciekawsze, a zarazem najbardziej absurdalne wydania specjalne swoich gier. 


Pamiętacie może wydanie specjalne gry Dying Light gdzie za 250 tysięcy funtów mogliśmy się stać szczęśliwym właścicielem mini schronu, który miał nas uchronić przed potencjalną inwazją zombie ?? No to teraz spadną wam kapcie z nóg. Techland ma kolejną edycję specjalną. Kolekcjonerkę możemy kupić tylko za jedyne 10 milionów funtów. Poczekajcie, szukam drobnych w kieszeni. 
No dobra, ale co dostaniemy w zamian. Ano będziemy mogli zagrać w filmie Dying Light jako support. Mało ? Dostaniemy także 10 biletów VIP na premierowy pokaz filmu, lekcje gry aktorskiej, trening parkouru no i oczywiście rozszerzenie Dying Light: The Following podpisane przez zespół developerski. Ja już biegnę sprzedać nerkę, wątrobę i swojego kota, by kupić tą edycję specjalną. 

Komentarze

 1. ja tam w idze w dolarach a nie w funtach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, na obrazku są dolce, ale źródło z którego jest informacja mówi o funtach. Jedno jest pewne, większości z nas nie stać na taki wydatek ;)

   Usuń
  2. Fakt, na obrazku są dolce, ale źródło z którego jest informacja mówi o funtach. Jedno jest pewne, większości z nas nie stać na taki wydatek ;)

   Usuń

Prześlij komentarz