Just Cause 3 - DLC

Poznaliśmy pierwsze szczegóły o dodatkach do gry Just Cause 3. W pierwszym płatnym rozszerzeniu będziemy walczyć z podniebną fortecą. 


W internecie pojawiła się informacja o przepustce sezonowej do gry Just Cause 3. Nazywać się będzie Air, Land & Sea Expansion Pass i będzie się składać z trzech DLC. Pierwszy to  Sky Fortress, który swą premierę będzie mieć w marcu i kosztować będzie 11,99 Euro. Dodatek wprowadzi kilka misji, w których będziemy walczyć z podniebną fortecą i z armią morderczych robotów. Rico oczywiście nie będzie bezbronny i dostanie także dodatkowe uzbrojenie, które pomoże mu w walce z latającymi przeciwnikami.  I dostanie między innymi: nowy wingsuit, który będzie wyposażony w karabinek maszynowy i rakiety samonaprowadzające.
Drugi dodatek, to Land Mech Assault, który wprowadzi kilka nowych misji i pojazdów. Jak łatwo się domyślić z nazwy dodatku, jednym z nowych pojazdów będzie mech, który będzie wyposażony w działo grawitacyjne.  

O trzecim dodatku jak na razie nie wiele wiemy. Jego nazwa to, Bavarium Sea Heist i będzie wydany w podobnym czasie jak drugi dodatek i będzie to przed końcem lata.  

Cała przepustka sezonowa Air, Land & Sea Expansion Pass będzie kosztować 24,99 Euro, a gracze posiadający ją zagrają w DLC tydzień przed ich oficjalną premierą. 

Komentarze