Fallout 4 - pierwsze szczegóły o DLC

Bethesda ujawniła kilka szczegółów pierwszych trzech dodatków, które pojawią się do gry Fallout 4. 


Dodatki oczywiście będą płatne. Pierwsze dwa z nich, to koszt od 5 do 10 dolarów i zadebiutują w marcu i w kwietniu. Będą to małe dodatki wprowadzające między innymi: falę śmiercionośnych robotów, które pojawią się za sprawą tajemniczego mechanika. W dodatku tym będziemy mogli zapolować na nowe typy robotów i wykorzystać ich części, by stworzyć robotycznych towarzyszy. Dodatek ten będzie nazywał się Automatron. 
Drugi dodatek nazywać się będzie Wasteland Workshop i pozwoli nam budować klatki, w które będziemy łapać zwierzęta i ludzi.  Złapane zwierzęta będziemy mogli oswoić i wykorzystać do walki. 
Trzeci dodatek będzie nas kosztować znacznie więcej, bo 30 dolarów. Swoją premierę będzie mieć w maju. Far Harbor, bo tak będzie się nazywał, zabierze nas do nowego obszaru na tajemniczą wyspę Far Harbor. Na wyspie będziemy wplątani w konflikt między Dziećmi Atomu, Synthami a ludnością lokalną.
Ostatni dodatek podobno jest tak duży, że spowodował zwiększenie ceny przepustki sezonowej z 30 dolarów na 50. Jest jednak dobra wiadomość, jeśli kupicie ją przed 1 marca zapłacicie 20 dolców mniej.   

Komentarze