Mafia III - gameplay


W internecie jakiś czas temu został upubliczniony 12-minutowy gameplay z gry Mafia III. Materiał pochodzi z tegorocznego gamescom. Na filmiku zobaczymy brutalne seny nożownicze, szaleńcze pościgi, strzelaniny i pełno eksplodujących aut. 


2K Games studio postanowiło wrzucić do sieci 12-minutowy gameplay z gry Mafia III. Materiał ten był już przedstawiony dziennikarzom na gamescomie, a teraz zwykli śmiertelnicy także mogą zachwycać się lub nie, tym tytułem.
Od razu rzuca się w oczy, że twórcy obrali inny kierunek niż w poprzednich częściach Mafii.
Mamy tu krwawe i brutalne sceny, dużo strzelania i szaleńcze pościgi okraszone mnóstwem eksplodujących aut. Pierwsze moje skojarzenie to Hatred i Crazy Taxi. Hatred ze względu na brutalne sceny, a Crazy Taxi ze względu na model jazdy. Wiem, że dziwna to mieszanka, ale tak własnie prezentuje się nowa Mafia. Podczas pościgów samochodowy pojazdy nie ulegają uszkodzeniom. Walimy z impetem furą w bok drugiej, a żadna z nich nawet nie ma zarysowanej karoserii. To samo tyczy się uszkodzeń od kul. Ładujemy serie w pojazd, a nawet na masce nie ma jednej dziury. Auta za to dziwacznie eksplodują.Po celnej serii z broni, otwierają się wszystkie cztery drzwi, samochód wstaje w płomieniach i radośnie podskakuje do góry.  Pościgi samochodowe, to jak na razie najsłabszy, jak dla mnie element nowej Mafii. 
No dobra nie przynudzam. Poniżej znajdziecie filmik. Sami oceńcie ten tytuł. Komentarze