Najciekawsze mody do Wiedźmina 3


Od premiery Wiedźmina 3 minęło już sporo czasu, a jakiś miesiąc temu REDzi wypuścili do sieci narzędzie moderskie MODkit. Czas najwyższy przyjrzeć się bliżej jakie mody wyszły do tej pory do naszego Wieśka. 

Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem kilka interesujących modów. Poniżej przedstawiam listę moim zdaniem najciekawszych z nich. 

Zaczniemy najpierw od modów poprawiających grafikę. 

E3FX
Mod, który poprawia znacząco grafikę, która prawie przypomina pierwsze zwiastuny Wiedźmina Trzeciego. Jak łatwo się domyśleć, by odpalić takie fajerwerki graficzne, trzeba mieć nie lada sprzętowego potwora. 1000 Times Better
Mod stworzony przez niejakiego RainyNguyena. Modyfikacja ta poprawia grafikę, a dokładniej podkręca efekty wizualne i dodaje efekt bloom, który zwiększa jakość oświetlenia w grze. SHD Simulated High Definition
Kolejny mod, który poprawia graficznie Wiedźmina 3, poprzez wyostrzenie tekstur i zaawansowanemu cieniowaniu obiektów. Autorem moda jest człowiek o nicku Saynomods.

Ultra Gore - Dismemberment Mod
Jeśli uważasz, że Wiedźmin 3 jest za mało brutalny. Krew powinna lać się strumieniami, a odcięte członki przeciwników latać po całym ekranie, to ten mod jest dla ciebie. Autor Yoseppy Armineppy zwiększył szanse na rozczłonkowanie przeciwników z 10% na 100 tysięcy!!! 
Extreme Weather Conditions
Mod, który wzmacnia efekty pogodowe. Między innymi: zwiększa gęstość mgły, zwiększa częstotliwość błyskawic podczas burzy czy sprawia, że ulewa staje się prawdziwym oberwaniem chmury.Photo Mode Mod - Free Camera
Pewnie wielu z was zastanawiało się jak poniektórzy robią te niesamowite screenshoty z gry gdzie Geralta widać z oddali na tle bajecznego widoku zachodzącego słońca czy ujęcia z lotu ptaka. Ano właśnie za pomocą tego moda.

Horse Riding in First Person
Jak łatwo się domyśleć mod, który daje możliwość jazdy konnej w widoku pierwszoosobowym.
Kolejne mody, to tak zwane ułatwiacze rozgrywki.
Instant Sign Casting
Mod, który pozwala przypisać do klawiszy numerycznych znaki rzucane przez Wiedźmina.
Improved Saddlebags
Mod, który zwiększa pojemność ekwipunku, który może nosić Geralt. Enhanced Start Game
Mod, który podnosi poziom Geralta do 70 lvl. Disable videos
Jeśli męczą was Jaskrowe opowiadania na rysunkowych intrach podczas uruchamiania gry, to z tym modem możecie je bez problemu wyłączyć. Slots, Slots, Slots
Mod, który pozwala mieć nawet ośmiokrotnie więcej slotów na umiejętności.
Modyfikacja ta na pewno się przyda dla wysokopoziomowych Geraltów w opcji Nowa Gra Plus. 
Fast Travel from Anywhere
Chyba tego moda nikomu nie muszę tłumaczyć. Szybka podróż z każdego miejsca na mapie.AutoLoot
Mod, który pozwala automatycznie podnosić przedmioty. I to już wszystkie moim zdaniem najciekawsze  mody jakie do tej pory wyszły do Dzikiego Gonu. Jeśli znaleźliście jeszcze jakieś ciekawe lub ciekawsze od tych powyższych, dajcie znać w komentarzach. 

Komentarze