Rise of the Tomb Raider - nowy gameplay


Microsoft na konferencji Gamescom pokazuje nowy gameplay z gry Rise of the Tomb Raider. Tytuł ten przez jakiś czas wyjdzie tylko na konsole zielonych.  


Prezentacja najnowszych przygód archeolog Lary Croft podzielona była na dwa fragmenty - skradankowy i z otwartą walką. Jak łatwo można się domyśleć pierwszy fragment ukazywał skradanie się Lary, ukrywanie w gąszczu traw, przemykaniu od osłony do osłony i ciche eliminowanie wrogów. W cichym wykańczaniu wrogów pani archeolog pomagał łuk, który mógł wystrzelić na raz dwie strzały, które raziły dwa odmienne cele na raz. 
W drugiej części prezentacji, Lara już nie jest tak subtelna i wychodzi z ukrycia. Do eksterminacji wrogów używa broni palnej i ładunków wybuchowych. 
Na konferencji także ujawniono datę premiery gry, która odbędzie się w Europie 13 listopada, a w stanach zjednoczonych 10 listopada, oczywiście na konsoli Xbox One. Na premierę wersji PC i PS4 będziemy musieli trochę poczekać. Plotki głoszą, że wersja na komputery osobiste pojawi się na początku 2016 roku a na PS4 dopiero pod koniec 2016. 


Komentarze