Dark Souls 3 - wyciek pierwszych informacji


Jakiś czas temu wyciekły pierwsze informacje, a bardziej plotki na temat trzeciej kontynuacji Dark Souls. Wczoraj pojawiły się kolejne, które potwierdzają, iż Dark Souls 3 jest w fazie produkcji. 


W internecie pojawiły się kolejne informacje i screeny z gry Dark Souls 3. Nadal są to informacje z anonimowego źródła, ale wszystko na to wskazuje, że trzecia cześć Soulsów powstaje. W sumie fakt ten nikogo nie powinien dziwić. Poprzednia część została bardzo dobrze przyjęta przez graczy i było tylko kwestią czasu, kiedy pojawią się pierwsze materiały z kolejnej części.  
Na razie o trzeciej odsłonie nie wiele wiemy. Premiera gry najpierw odbędzie się na konsole PS4 i XBO, a później dopiero na PC. Do wyboru będzie 10 klas, 45 nowych przeciwników i 15 nowych boosów. Przeciwników będziemy mogli ciachać setką nowych broni, a  naszego bohatera będzie chronić 40 nowych zestawów uzbrojenia. W grze będziemy wędrować po 12 lokacjach. 
Na więcej informacji musimy poczekać do tegorocznych targów E3, na których prawdopodobnie tytuł ten będzie oficjalnie zapowiedziany.
Komentarze