Assassin's Creed: Syndicate


W internecie pojawił się filmik ukazujący rozgrywkę z najnowszego Assassina Syndicate okraszony komentarzem twórców. 


W necie pojawił się materiał z gry Assassin's Creed: Syndicate pokazujący rozgrywkę z gry. Materiał jest wczesną wersją tak zwaną PRE-ALPHA i można się spodziewać, że finalny produkt może różnić się znacznie od tego co teraz twórcy nam pokazują. Ok, przejdźmy może do konkretów. 
W materiale ukazano nam trochę gameplayu, na którym widać walkę między gangami, jazdę dorożkami, wspinanie się po budynkach i ciche eliminowanie wrogów. I szczerze, jakoś mnie to nie zachwyciło.  Ale zacznijmy od początku. Gra wygląda ładnie, a nawet można pokusić się o stwierdzenie, że bardzo ładnie. Nie wiem na jakim sprzęcie materiał jest odpalony, ale na pewno na jakimś super wypaśnym komputerze i dziwi tylko fakt, że dość często widać spadki płynności animacji. Fakt ten może sugerować, iż finalny produkt będzie znacznie obcięty z fajerwerków graficznych, by gracze mogliby odpalić te cudo na swoich przeciętnych komputerach. Nie da się ukryć, że Ubisoft ma ogromne problemy z optymalizacją swoich gier i widać to także po tym tytule. 
Przejdźmy teraz do rozgrywki, która niestety niczym nowym nie zachwyca. Walka na pieści jest jakaś nijaka. Wspinanie po budynkach z użyciem linki jak dla mnie nie pasuje do klimatu Assassin's i przypomina bardziej Batmana. Jazda dorożkami, to jeden wielki chaos. Rozgrywka w Syndicate na pierwszy rzut oka ogranicza się do zdobywania angielskich dzielnic miasta i walki z gangami. Jak dla mnie to powinno być DLC, a nie pełnoprawny produkt. Komentarze