Interfejs

Pillars of Eternity to gra RPG stworzona przez studio Obsidian Entertainment. Tytuł ten powstał przy wsparciu finansowym Kickstartera. W produkcję zaangażowani byli twórcy między innymi takich hitów jak Baldur's Gate, Icewind Dale i Fallout


W Pillars of Eternity w ekwipunku po lewej stronie, mamy podstawowe cechy naszej postaci. Pośrodku miniaturkę bohatera. Po bokach miniaturki mamy sloty na przedmioty. Po lewej stronie na samym dole, widać slot na jakiegoś zwierzaka. 
Po prawej stronie, mamy ekwipunek całej drużyny(w tym przypadku moja drużyna składa się z jednej osoby Emotikon smile ). W ekwipunku mamy jeszcze: przedmioty podręczne zestaw broni, skrzynię symbolizującą schowek i rzemiosło. W opcji rzemiosło możemy stworzyć: jedzenie, mikstury i zwoje różnych poziomów.W Pillars of Eternity w opcji dziennik mamy do wyboru 4 zakładki. 

Misje, dziennik, encyklopedia i notatki.W oknie postaci znajdziemy szczegółowe cechy naszego herosa. Po prawej stronie mamy statystyki drużynowe i osobiste.
Mapa - i tu chyba nie będę zanadto się rozpisywał Emotikon smile Mamy w oknie do wyboru mapę całego świata i regionu, w którym się znajdujemy.Komentarze