Resident Evil: Revelation 2 na PC bez co-opa.


Resient Evil: Revelation 2 pierwszy epizod premierę miało 25 lutego. Co się okazało wersja na PC nie posiada opcji gry w co-opie na jednym monitorze (a taka informacja była na Steam). Wielu graczy poczuła się lekko oszukana. 


Capcom tłumaczy się, że ta opcja w wersji na PC nie była brana pod uwagę, a informacja na Steam o kooperacji dwóch graczy na jednym monitorze, to niestety zwykła pomyłka. Capcom obiecał, że przyjrzy się tematowi i nie wyklucza w przyszłości o dodaniu takiej opcji także na PC
Ale, co mają do tego czasu porabiać biedni gracze, którzy napalili się na ten tryb współpracy? 
Jak zwykle w takich sytuacjach na pomoc przychodzą moderzy, a dokładnie niejaki Sectus, który udostępnił w necie program pozwalający cieszyć się tą opcją. Mod znajdziecie do pobrania tutaj
Niestety nie jest doskonały i nie obsługuje trybu Raid i podczas sterowanie na klawiaturze wpływa on na obu bohaterów w czasie gry. Także niemożna moda używać w trybie dla pojedynczego gracza i przełączać się pomiędzy postaciami, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby i warto go pobrać i przetestować. 

Pierwszy odcinek epizodu Resident Evil: Recelations 2 jest dostępny na konsole XBO, PS4, Xbpx 360, PS3 i na PC. Kolejne odcinki pojawią się 4,11 i 18 marca. 
A już niebawem u mnie pierwsze wrażenie z pierwszego odcinka. 

Poniżej trailer pierwszego epizodu. 


Komentarze