Premierowo, czyli w co zagramy w tym tygodniu od 9 do 15 lutego 2015 roku.


Witam wszystkich serdecznie. Postanowiłem odświeżyć i powrócić do pewnej serii, którą kiedyś tam dawno temu, raz w tygodniu dla was przygotowywałem. Premierowo, bo tak jest zatytułowana ta seria. Jak łatwo można się domyśleć w materiale tym znajdziecie najciekawsze premiery growe nadchodzącego tygodnia.
Mam nadzieję, że powrót do tej serii wam się spodoba i co najważniejsze sam materiał.


Pierwsza premiera nadchodzącego tygodnia, to Evolve. Chyba nikomu nie muszę przedstawiać tej gry. W internecie można znaleźć pełno materiału z tego tytułu. Evolve to pierwszoosobowa strzelanka sieciowa, w której czterech graczy poluje na jednego potwora, którym także steruje gracz. Jakiś czas temu odbywała się jak dobrze pamiętam closed beta, w której miałem przyjemność uczestniczyć. Wrażenie z bety dość przyjemne i zapowiada się na kawał solidnego produktu. Premiera gry odbędzie się 10 lutego na PC, PS4 i XBO.


Lucius II: The Prophecy, to kolejny tytuł, w który zagramy w nadchodzącym tygodniu. Jest to kontynuacja przygodówki w klimatach horroru z 2012 roku, która garściami czerpie z kultowego już filmu Omen.
Gracz wciela się w małego chłopca, który jest synem samego Lucyfera. Zadaniem naszym będzie doprowadzić do brutalnej śmierci wszystkich ludzi z naszego otoczenia. Premiera zapowiedziana jest na piątek 13. Hmm ? Albo wydawca ma czarny humor albo... strzeżcie się wszyscy Lucyfera.Ostatnia premiera nadchodzącego tygodnia, to The Escapists. Jest to symulator życia więźnia. Zadaniem gracza jest przetrwanie w nim i próba ucieczki z niego. Na uwagę zasługuje oprawa graficzna, która jest w ślicznym 8-bitowym stylu. Z więzienia będziemy mieli szanse uciec 13 lutego w 2015 roku na PC i XBO.
To na tyle najciekawszych premier nadchodzącego tygodnia.


Komentarze