Assassin's Creed: Victory


Nie ukrywam, że Ubisoft zadziwia mnie swoją polityką wydawania gier z serii Assassin's. Jeszcze nie ostygł Assassin's Creed: Unity, a tu wyciekły kolejne materiały z nowego tytułu tej marki
Jeszcze bardziej zadziwia ten fakt, iż Unity lekko powiedziawszy nie jest do końca dopracowanym produktem, który posiada liczne błędy. Zamiast Ubi skupić się na dopracowanie swojego już istniejącego produktu bierze się za kolejny. No dobrze, nie mnie oceniać politykę Ubisoftu, a więc przejdźmy do nowych materiałów i informacji o nowym Assassinie. 

Serwis Kotaku dotarł do materiałów ukazujących nową odsłonę gry Assassin's Creed o podtytule Victory. Pewnie wszyscy jesteście ciekawi gdzie będzie rozgrywać się akcja owej produkcji. 
Akcja gry Victory będzie miała miejsce na terenie wiktoriańskiego Londynu z XIX wieku.  
Gra będzie wydana jesienią w 2015 roku na PC, XBO i PS4. Czyli posiadacze konsol siódmej generacji będą musieli obejść się smakiem, bo na to wygląda Ubisoft kompletnie odcina się od starych konsol. 
O fabule nowego Assasina praktycznie nic nie wiadomo. Udostępnione screeny mogą sugerować, iż rozgrywka będzie bardzo podobna do Unity,a Londyn będzie podobnie jak Paryż w Unity wielki i odwzorowany w najmniejszych szczegółach.  Na screenach widać wyścig uliczny karot, a więc na nudę nie będzie można narzekać. 
Jak na razie, to tyle informacji o tym produkcie, ale jak dla mnie to już trochę za dużo tych Assassinów nam się porobiło. 
Komentarze