Podsumowanie Tygodnia
Mamy weekend, czyli przyszedł czas na podsumowanie tygodnia. Co wydarzyło się ciekawego w świecie gier? Dowiecie się z poniższego artykułu. 


 

RoomAliveMicrosoft zaprezentował nową ulepszoną wersję IllumiRoom. Tym razem nazwa projektu, to RoomAlive. W skrócie o tej technologi. Obraz nie będzie wyświetlany na telewizorze lecz na ścianach i podłodze pokoju za pomocą kilku podwieszonym do sufitu rzutnikom. Gracz będzie mógł wchodzić w interakcję z wyświetlanymi przedmiotami za pomocą sześciu przymocowanym do sufitu kinectom. Brzmi dość ciekawie i tak też wygląda. Technologia RoomAlive Microsoftu przypomina trochę raczkującą futurystyczną wizję ze Star Trecu z wirtualnym pomieszczeniem gdzie w pustym pokoju był wyświetlany holograficzny obraz. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Pamiętacie jak kilka dni temu pisałem, że nasi rosyjscy bracia na targach growych poznali datę premiery Metal Gear V: GZ na PC?  Konami oficjalnie potwierdziło tą datę i w nowego Metal Gear'a blaszakowcy zagrają 18 grudnia. 

The Crew

Premiera gry The Crew została przeniesiona na 2 grudnia. Pierwotnie miała być wydana już 14 listopada, ale na to wygląda że Ubisoft potrzebuje więcej czasu na doszlifowanie swojego produktu. Lord of the Fallen

Dobra wiadomość dla posiadaczy PC. Premiera gry Lord of the Fallen w Polsce odbędzie się w tym samym czasie co w USA. Gra ukaże się w naszym kraju 3 dni wcześniej niż w całej Europie. 


Assassin'S Creed: Unity


Ubisoft zapowiedziało, że nowy AC: Unity na konsole XBO i PS4 będzie działać tylko w rozdzielczości 900p i w 30 klatkach na sekundę. Wiadomość ta od razy zburzyła cały internet. Ubi tłumaczy się tym, że procesory CPU obu konsol nie pociągną tylu NPCetów na raz.

The Evil Within


Kolejne ograniczenia tym razem na PC. The Evil Within tylko w 30 klatkach i z pasami u góry i dołu ekranu. 

Ujawniono wymagania sprzętowe do gier:

Pro Evolution Soccer, które są zaskakująco niskie. 
Dragon Age: Inkwizycja wymagania standardowe jak na silnik Frostbite 3. 
Europejska premiera gry LittleBigPlanet 3 opóźni się, ale całe szczęście niewiele. 
Kolejne opóźnienie premiery tym razem poślizg ma Raven's Cry. 

I to wszystkie najciekawsze wydarzenie tego tygodnia. 

Komentarze