Podsumowanie TygodniaPodsumowanie Tygodnia - czyli przyszedł czas na podsumowanie najciekawszych wydarzeń tygodnia w branży elektronicznej rozrywki. Alien: Isolation

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje najnowszego Obcego. Oceny są tak przeróżne, że ciężko stwierdzić czy w tytuł ten warto zagrać. Ile osób tyle opinii. Gra jest zachwalana za filmowy klimat i oprawę audiowizualną ale także negowana za sztuczną inteligencję obcego i przeciwników. Recenzentom także nie spodobały się elementy sztucznie przedłużające rozgrywkę. Narzekano na małą ilość scen z ksenomorfem i za mało pojawiających się akcji mrożących krew w żyłach. 
Jedno jest pewne. W tytuł ten trzeba samemu zagrać. 

Call of Duty: Advanced Warfare 

Nieliczne jednostki miały już przyjemność przetestować nowego CoDa na specjalnym pokazie w Monachium. Jeśli wierzyć  ich opinii fani nie powinni się zawieść. Będzie futurystycznie i efektownie. Jeśli cała gra utrzyma poziom fragmentu rozgrywki zaprezentowanego na pokazie, to możemy mieć do czynienia z najlepszą częścią serii. 

Total War: Attila 

Na tegorocznych targach EXG w Londynie zapowiedziano nową odsłonę Total War. 
Wiadomość ta na pewno ucieszy strategów i fanów tej serii. Śródziemie: Cień Mordoru 

30 września miała miejsce premiera PCetowej wersji gry Middle-earth: Shadow of Mordor. Trzy lata musiały minąć, by fani uniwersum Władcy Pierścieni dostali wreszcie grę godną Tolkiena. 
  F.E.A.R Online 

F.E.A.R Online jeszcze w tym roku na Steam. W przyszłym miesiącu mają ruszyć zamknięte beta testy. 
Tetris filmowa ekranizacja 

No tego jeszcze nie było w sieci pojawiły się plotki dotyczące ekranizacji gry logicznej Tetris. Twórcy filmu zapowiedzieli, że będzie to bardzo duży, epicki film science-fiction. 
Assassin's Creed Identity

Ubisoft wypluwa kolejnego Assassina. Tym razem trafi na urządzenia mobilne. Co ciekawe będzie to pełnoprawny tytuł kopiujący mechanikę rozgrywki z PC i konsol. Gra będzie darmowa oparta o system mikropłatności. 


I to byłoby na tyle z najciekawszych wydarzeń tego tygodnia. 

Komentarze