F.E.A.R. Online - pierwsze wrażenieWczoraj na Steam pojawiła się długo oczekiwana przeze mnie gra o tytule F.E.A.R. Online. W pamięci mam jeszcze udaną sieciową strzelankę  o podobnym tytule F.E.A.R. Combat i miałem nadzieję na powtórzenie dobrej zabawy i tym razem. 
Tytuł ten jest free to playową strzelanką z mikropłatnościami koreańskiego studia Inplay Interactive. Jak na razie nie odczułem przytłaczających mikropłatności, ale w necie chodzą pogłoski, że przepaść między graczami płacącymi za grę i tymi, którzy nie chcą wydać ani złotówki na nią, jest ogromna. 
Pierwszy kontakt z grą muszę z przykrością stwierdzić, że był negatywny, a to za sprawą, że nie dało się w ogóle połączyć z serwerem i nie dało się zagrać. Dopiero na drugi dzień udało mi się odpalić ten tytuł lecz także z dużymi problemami.  Po odpaleniu gry niestety wrażenia niewiele się zmieniły wobec tego produktu. Długa weryfikacji launchera czy ma się aktualną wersję gry może doprowadzić do znudzenia. Menu gry jest standardowe w tego tupu produktach i jak dla mnie jest po prostu słabe. Na pierwszy ogień idzie samouczek, który był nie najgorszy. Szału nie było, ale tragedii także. W niektórych momentach nawet można było się odrobinę przestraszyć. Niestety dość często pojawiały się przeróżne bugi, a inteligencja przeciwników była słabiutka. 


Post użytkownika Gry - Fan Games.

W grze mamy do wyboru standardowe opcje rozgrywki. Cztery związane ze standardową sieciową rozgrywką i trzy scenariusze. Standardowe opcje to: Death Match, Demolition i Knife Fight. Scenariusze podzielone na poziomy trudności: Easy, Normal i Hard. Jak na razie miałem przyjemność pograć odrobinę w Death Match.
Lokacja w jakiej rozgrywała się akcja była dość klaustrofobiczna i  o taktycznym wykorzystaniu terenu raczej nie ma co liczyć. Grafika w grze jest na dość słabym poziomie, ale da się to przeżyć. W grze mamy namiastki klimatu z oryginalnego F.E.A.R'a. W tytuł ten gra się dość przeciętnie od kolejna strzelanka odcinająca kupony od rewelacyjnego oryginału. 


Post użytkownika Gry - Fan Games.

Komentarze